msn kilitleme(karsınızdakını pat msnden dusurun) YENİ YÖNTEM%100

Yayınlandı: 29 Ekim 2007 / Msn Messenger
Öncelikle şunu söylemeliyimki bu yontem bildiginiz msn dondurmadan farklı birşeydir ve %100 çalışır. Çogunuzda msn dondurma prog. vardır. Fakat o pro ile birinin msn sini dondurduktan sonra karşı tarafın msn sini kapatıp açması gerkiyor.Bu yöntemde öyle birşey yok.Programda yok .Yani çok basit bir yontem .Şunu da eklemeliyimki çok bilinen bir yontem degil.Ben de forumlardan degil bir arkdaşımdan ögrendim .. ewt;
1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : – . a b c … herhangi bir harf olabilir..
2_ Msn sini dondurmak istediginiz kişiye konuşma penceresi açıyoruz ve "Bak izle şimdi msn ni dondurcam netten düşeceksin" diyoruz ve oda başlıyor dalga geçmeye .. Hadi dondur , bekliyorum vs.. diyor..
3_Açtıgınız konuşma penceresinde : Araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz .. Tekrar araçlara giriyoruz : araçlar/ifade goster e tıklıyoruz ve ifade göstermeyi kapatıyoruz.. Bunu kapattıgımızda ifadeyi biz göremiyoruz ama karşı taraf görüyor ki zaten istedigimizde bu..
4_İfadeyi hangi harfe kaydettikse metin yazacagınız yeri o harf ile dolduruyoruz .. Tamamen dolduruyoruz ama sonuna kadar hiç yer kalmayana kadar..
5_Doldurduktan sonra ctrl+a ile hepsini seçip , ctrl+c ile kopyalayıp çok hızlı bir şekilde SÜREKLİ ARD ARDA ctrl+v yaparak karşı tarafa en az 10-15 defa gönderiyoruz ..Hiç bir degişiklik olmuyor çevrimdışı vs.. olmuyor . Biraz bekledikten sonra dondurmaya çalıştıgınız kişinin oturum açtıgını görüyoruz .. Tabiki hemen geliyor " nsl yaptın , banada ögretsene Allahını seversen ögret lütfen." vs..
Bu yontem çok işinize yarayacak çünkü %100 çalışıyor..Böyle bir saldırıya dayanacak pc nin özellikleri çok iyi olması gerekir ki oda nadirdir..
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s